Apple gelecek yıl MacBook Air'in adını değiştirebilir

 Apple, giriş seviyesi dizüstü bilgisayarını yeniden adlandırmayı planlıyor. Şirket, "Air" etiketini rafa kaldırarak bu cihazı önümüzdeki yıl bir MacBook olarak piyasaya sürebilir.


 DylanDKT daha önce M1 işlemcili iPad Pro'nun piyasaya sürüleceğini doğru bir şekilde sızdırmış, 2022 yılının ortalarında piyasaya çıkması beklenen MacBook Air ile ilgili bazı ilginç detayları paylaşmıştı. Apple, giriş seviyesi dizüstü bilgisayarlarında MacBook Air adını kullanmayı bırakabilir. Raporlara göre şirket, "Air" etiketini rafa kaldırmayı ve cihazı MacBook olarak yeniden adlandırmayı umuyor. Peki bunun amacı nedir?


Apple MacBook Air İçin 2022'de Bizlere Neler Sunacak?

Görünüşe göre Apple, Mac serisinin adını basitleştirmek ve iPhone ile uyumlu hale getirmek istiyor. Şu anda, yeni nesil iPhone 13 ve iPhone 13 Pro'ya sahip. Dolayısıyla gelecekte sadece MacBook ve MacBook Pro'nun kalabileceğini görebiliriz. MacBook Air/MacBook 2022'nin resmi duyurusunun Apple'ın bahar konferansında yayınlanması bekleniyor. İddiaya göre bu dizüstü bilgisayar MagSafe manyetik şarj, 24 inç iMac'e benzer renk seçimi, mini LED ekran ve 1080p web kamerası ile donatılacak. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

buttons=(Accept !) days=(20)

Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
Accept !